Usafis.org

usafis

Usafis.org hiç bir şekilde güven vermeyen bir firma.

İnternette haklarında bir çok şikayet bulunuyor. Bir çok kişi tarafından dolandırıcılık yaptıklarına dair yorumlara rastlamak mümkün. Firma bunlara yanıt vermediği gibi çözüm de bulmuyor.

Green card kazandığınıza dair sahte e-postalar gönderiyorlar. Bu e-postaların bu firmanın adının kullanılarak mı gönderildiği veya firmanın bilgisi dahilinde mi gönderildiği tam olark belli değil. Açıklama yapılmıyor.

Haklarında bir çok şikayet ve dava olduğu bilnen firmanın Türkiye’de bir şubesi yok.

Bu firmayla alakalı genel kanaatimiz: Olumsuz.

 

Firma Profili:  İlgili firmanın nerede faaliyet gösterdiği tam olarak bilinmiyor. Türkiye’de ulaşılabilecek bir telefon numaraları mevcut değil. 44 € dan 178 € ya kadar değişen fiyatlarla 1-2 ve 4 yıllık başvuru belirlenmiş.

Artıları (+):

Eksileri (-):  Birçok forum ve internet sitesinde ( şikayet siteleri ) haklarında çok sayıda şikayet mevcut.  http://www.sikayetvar.com/firma/detay/usafisorg adresinden kendileri hakkında yazılmış görüşleri okuyabilirsiniz. Ayrıca kazananlardan! aile bireyi başına 820€ talep ettikleri bilinmekte. Kredi kartı numarası ve diğer bilgileri başvuru sahibinden temin ederek tahsilat yapmaktalar. Havale yapmak isterseniz de Bank Austria hesap numarası vermekteler.